Program Kwantowego e-Uniwersytetu
rok akademicki 2020/2021
BASIC LEVEL

 

Moduł 1.
Czym jest podświadomość, jak i gdzie powstają przekonania.

Moduł 2.
Podstawy kwantowej świadomości: pole, obserwator, holograficzny wszechświat, projekcje, zasady transformacji matrycy, znaczenie serca, wpływ przekonań na odbiór rzeczywistości, wpływ emocji na rzeczywistość doświadczaną.

Moduł 3.
Emocje – skąd się biorą i jak nad nimi zapanować, różnica pomiędzy emocjami i uczuciami, jak wykorzystać energię emocji do manifestowania marzeń.

Moduł 4.
Emocje jako energia w ciele, rozpoznawanie emocji, energetyka emocjonalna, związek emocji z centrami energetycznymi w ciele, emocje jako informacje, równowaga w stanie koherencji.

Moduł 5.
Metoda dwupunktowa – wyjaśnienie tworzenia intencji, idea dwóch punktów, przestrzeń serca, czytanie biopola.

Moduł 6.
Czynniki wpływające na skuteczność intencji, siły niwelujące matrycy, zmniejszenie oporu przed zmianą, koncepcja ORINOKO i punkty w metodzie kwantowej.

Moduł 7.
Metoda dwupunktowa – słowa klucze, kreowanie, integrowanie i instalacja nowych rozwiązań w polu.

Moduł 8.
Wykorzystanie intuicji, uwalnianie i instalowanie przekonań. Otwarte pytania do pola, zabawa na linii czasu, uwalnianie błędnych wzorców rodowych i genetycznych.

 

Praca zaliczeniowa: raport z sesji indywidualnej.

Basic level kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zakres wiedzy i umiejętności. Certyfikat ten uprawnia cię do pracy nad rozwojem osobistym i duchowym z indywidualnymi klientami w stopniu podstawowym.


Dlaczego warto dołączyć do Kwantowego e-Uniwersytetu?

"

Bardzo pomogły mi dwupunkty i wizualizacje. Uwolniłam się od niszczących programów, podejmuję decyzje zgodne ze mną. Kocham siebie coraz bardziej. Blokada nastąpiła w momencie powrotu do pracy, siadło mi zdrowie i psychika tak bardzo, że nie byłam w stanie skupić się na zajęciach uniwersytetu i narobiłam zaległości, które teraz nadrabiam. Po dwóch dniach pracy! Teraz wiem, że to miejsce tak bardzo źle mi się kojarzy, że nie jestem w stanie w nim funkcjonować. Za bardzo już kocham siebie, aby chodzić tam kosztem własnego ja! 20 lat wystarczy! Przestałam odczuwać lęk przed rezygnacją z pewnego etatu, jestem pełna nadziei i energii, bo wiem, że znajdę pracę marzeń. Po powrocie zaczęłam mieć znów problemy z tarczycą (psychosomatyzacja), nie pomagają leki, ale wiem, że gdy odejdę z tego miejsca, zdrowie wróci. Ten czas od 11 marca był trudny, ale potrzebny. Zauważyłam jak odklejają się ode mnie ludzie, z którymi nie było mi po drodze, puszczam te znajomości bez żalu. Przyciągam tych, których kocham i którzy kochają mnie. Zaczarowałam sobie serduszko z kamienia i ono pomaga mi otaczać się miłością. Przestałam potrzebować niszczących relacji zarówno osobistych, jak i zawodowych. Dziękuję, dziewczyny, za wszystko.

Natalia B.

"

Po uniwersytecie mam więcej pewności w prowadzeniu sesji Theta. Też mam więcej pewności do samej siebie, bardziej cenię siebie, kocham siebie i mam więcej do siebie tolerancji i cierpliwości. Jestem pewniejsza w rozmowach z innymi ludźmi na tematy duchowe, jestem bardziej otwarta, chętniej pomagam ludziom i nie nachodzą mnie myśli z ocenianiem ich z góry. Nauczyłam się tez dwupunktu i innych technik czy zasad, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Joanna Ł.