Program Kwantowego e-Uniwersytetu
rok akademicki 2019/2020
POZIOM BASE

 

Październik
Czym jest podświadomość i jak powstają przekonania.
Podstawy kwantowej świadomości: pole, obserwator, holograficzny wszechświat, projekcje, zasady transformacji matrycy, znaczenie serca, wpływ przekonań na odbiór rzeczywistości, wpływ emocji na rzeczywistość doświadczaną.

Listopad
Emocje – skąd się biorą i jak nad nimi zapanować, różnica pomiędzy emocjami i uczuciami i jak wykorzystać energię emocji do manifestowania marzeń.
Emocje jako energia w ciele, rozpoznawanie emocji, energetyka emocjonalna, związek emocji z centrami energetycznymi w ciele, emocje jako informacje, równowaga w stanie koherencji.

Grudzień
Metoda dwupunktowa – wyjaśnienie tworzenia intencji, idea dwóch punktów, znaczniki, Dwupunktu według różnych źródeł – rosyjska medycyna informacyjna, QUEST.
Czynniki wpływające na skuteczność intencji, siły niwelujące matrycy, zmniejszenie oporu przed zmianą, koncepcja ORINOKO i punkty w metodzie kwantowej.

Styczeń
Metoda dwupunktowa – ważność przestrzeni serca, kreowanie, integrowanie i instalacja nowych rozwiązań w polu, odkrywanie swoich indywidualnych celów, zgodnych z misją duszy, dlaczego ważny jest sam cel, a nie środki do dotarcia do niego – istota manifestacji wizji.
Wykorzystanie intuicji, uwalnianie i instalowanie przekonań.

Luty
Metoda dwupunktowa – otwarte pytania do pola, zabawa na linii czasu, uwalnianie błędnych wzorców rodowych i genetycznych.
Powiązania energetyczne i więzy, kreatywne poszukiwanie rozwiązań i praca z symbolami, transformacja sytuacji poprzez wykorzystanie symboli i archetypów.

Marzec
Metoda dwupunktowa/Theta Healing/Rosyjska medycyna informacyjna – czytanie/skanowanie ciała i kwantowy biokomputer w poszukiwaniu źródeł przekonań, wprowadzenie do pracy z drugą osobą.
Pola morficzne, rezonans morficzny, wszechświaty równoległe jako substany życia - praca w parach.

Kwiecień
Czym jest świadomość i jak ją programować, jak sprawdzać skuteczność ich działania
Pole serca jako sfera osobistej mocy i transformacji, zdejmowanie obciążeń, praca z symbolami i archetypami, zmiana wibracji i podnoszenie wibracji zdarzeń, sytuacji, projektów, osób.

Maj
Dostrojenie częstotliwości duszy z ciałem, dostrojenie do najwyższych wibracji.
Synchronizacja duszy i ciała, usunięcie przeszkód na drodze rozwoju duchowego, uzdrawianie konfliktu wewnętrznego i relacji z innymi na poziomie duchowym.

 

 

Dlaczego warto dołączyć do Kwantowego e-Uniwersytetu?

"

Bardzo pomogły mi dwupunkty i wizualizacje. Uwolniłam się od niszczących programów, podejmuję decyzje zgodne ze mną. Kocham siebie coraz bardziej. Blokada nastąpiła w momencie powrotu do pracy, siadło mi zdrowie i psychika tak bardzo, że nie byłam w stanie skupić się na zajęciach uniwersytetu i narobiłam zaległości, które teraz nadrabiam. Po dwóch dniach pracy! Teraz wiem, że to miejsce tak bardzo źle mi się kojarzy, że nie jestem w stanie w nim funkcjonować. Za bardzo już kocham siebie, aby chodzić tam kosztem własnego ja! 20 lat wystarczy! Przestałam odczuwać lęk przed rezygnacją z pewnego etatu, jestem pełna nadziei i energii, bo wiem, że znajdę pracę marzeń. Po powrocie zaczęłam mieć znów problemy z tarczycą (psychosomatyzacja), nie pomagają leki, ale wiem, że gdy odejdę z tego miejsca, zdrowie wróci. Ten czas od 11 marca był trudny, ale potrzebny. Zauważyłam jak odklejają się ode mnie ludzie, z którymi nie było mi po drodze, puszczam te znajomości bez żalu. Przyciągam tych, których kocham i którzy kochają mnie. Zaczarowałam sobie serduszko z kamienia i ono pomaga mi otaczać się miłością. Przestałam potrzebować niszczących relacji zarówno osobistych, jak i zawodowych. Dziękuję, dziewczyny, za wszystko.

Natalia B.

"

Po uniwersytecie mam więcej pewności w prowadzeniu sesji Theta. Też mam więcej pewności do samej siebie, bardziej cenię siebie, kocham siebie i mam więcej do siebie tolerancji i cierpliwości. Jestem pewniejsza w rozmowach z innymi ludźmi na tematy duchowe, jestem bardziej otwarta, chętniej pomagam ludziom i nie nachodzą mnie myśli z ocenianiem ich z góry. Nauczyłam się tez dwupunktu i innych technik czy zasad, o których wcześniej nie miałam pojęcia.

Joanna Ł.


 

Praca zaliczeniowa: raport z sesji indywidualnej.

3 dniowe warsztaty praktyczne: zjazd w czerwcu
- Dwupunkt
- Kwantowe Równoważenie Czakr
- Wspierające Pola Morficzne
- Programowanie otoczenia
- Kwantowe ustawienia w Polu Matrycy
- Uzdrawiający masaż dla ciała
- Uzdrawianie dźwiękiem i głosem

Rok pierwszy na poziomie Base kończy się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zakres wiedzy i umiejętności. Certyfikat ten uprawnia cię do pracy nad rozwojem osobistym i duchowym z indywidualnymi klientami w stopniu podstawowym.

Kurs online trwa od października do maja.
W każdym miesiącu odbywają się dwa razy zajęcia na żywo na platformie zoom.
(Nagrania z zajęć znajdziesz w panelu kursanta, także masz dostęp do wszystkich materiałów, nawet gdy nie było ciebie na spotkaniu na żywo)

Terminy zajęć: drugi i czwarty wtorek miesiąca.
Czas trwania zajęć: 2 godziny (od g. 19.30).
Materiały dodatkowe: filmy video, medytacje, zeszyty ćwiczeń, zadania i wyzwania
Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku.
Czerwiec: zjazd stacjonarny - płatny osobno, dwudniowe warsztaty, wręczenie certyfikatów ukończenia Kwantowego Uniwersytetu Pierwszego Stopnia.