Basic level to uzyskanie podstawowego zakresu wiedzy i umiejętności do pracy nad rozwojem osobistym i duchowym z pomocą metod kwantowych.

Czytaj więcej...

Advanced level to przygotowywanie uczestników do przeprowadzania sesji indywidualnych i na odległość z wykorzystaniem metod kwantowych.

Czytaj więcej...

Master level to obok intensywnego treningu umysłu, ciała i świadomości, szkolenie przygotowywujące uczestników do profesjonalnego projektowania, przygotowania i organizacji szkoleń otwartych z zakresu rozwoju świadomości przez metody kwantowe.

Czytaj więcej...


Celem Kwantowego e-Uniwersytetu
jest udostępnienie technik, metod i narzędzi do samodzielnego procesu rozwoju świadomości, transformacji i świadomej kreacji życia.

 

 

Naszą misją jest
wspieranie Ciebie
w procesie przesunięcia z poziomu świadomości braku i ograniczeń,
do świadomości bezwarunkowej miłości,
bogactwa i nieskończonych możliwości.
Pragniemy pokazać Tobie,
jak łatwo i skutecznie możesz przetransformować ograniczenia i lęki
w miłość i obfitość poprzez poszerzanie samoświadomości.

Grażyna A. Adamska i Małgorzata Kwietniewska


Dlaczego stworzyłyśmy Kwantowy e-Uniwersytet?

Pragnieniem każdego człowieka jest być szczęśliwym, zdrowym, mieć harmonijne relacje oraz żyć w spokoju o swój byt realizując swoje pragnienia duszy. Każdy człowiek posiada niezwykły potencjał i unikalne zdolności, jakie mogą to umożliwiać. Bycie zdrowym i szczęśliwym jest naturalnym pragnieniem i możliwością wpisaną w naszej duszy. Co więc sprawia, że często życiowe doświadczenia wyglądają inaczej?

Sami kształtujemy nasze życie, los i doświadczenia. Możemy to robić jednak 
świadomie lub nieświadomie. To właśnie nieświadomość samego siebie sprawia, że relacja z sobą i otaczającą nas rzeczywistością nie wygląda tak, jak świadomie tego chcemy. Jesteśmy bogatymi wewnętrznie istotami a nasza biologia ukształtowała nas tak, że zawsze w naszym doświadczeniu pojawia się to, czego poszukujemy. Dlatego aby zmienić to, co odnajdujemy należy zmienić najpierw to, czego nieświadomie zaczęliśmy poszukiwać.

Wewnętrzny pejzaż przekonań i wzorców emocjonalnych determinuje nasze doświadczenia. To w co uwierzyliśmy na temat życia, siebie, obfitości, sukcesu, staje się naszym doświadczeniem. Prawo wiary, podświadomość, nieświadomość, ukryty rezonans – niezależnie od tego, jak nazwiemy kody i programy, które kierują nas w stronę naszego spełnienia lub jego braku, istnieje wiele sposobów na to, by ustawić nasz osobisty rezonans i wibrację w zgodzie z sercem i duszą.

Nowa nauka daje nam do dyspozycji wiele narzędzi zmiany i wewnętrznego uzdrowienia, byśmy mogli żyć i działać w poczuciu autentycznej mocy. W poczuciu mocy działamy, gdy nie mamy oporów i lęków przed tym, by wyrażać w pełni siebie. Komunikować swoje zdanie, potrzeby, pragnienia, uczucia. Gdy nie boimy się odmawiać i nie boimy się zgadzać na to, co przynosi nam życie. Gdy akceptujemy siebie samego, takiego, jakim jesteśmy. A gdy akceptujemy siebie, nie czujemy też potrzeby nakładania różnorakich masek, udowadniania racji, walki o pozycję, akceptację, bycie kochanym. Wtedy jesteśmy skupieni na każdym tu i teraz w pełnie zsynchronizowani z naszym osobistym celem.
Lęk odbiera poczucie mocy. Lęk paraliżuje, wyświetla przed naszymi oczami iluzje rzeczywistości, jakie nigdy się nie wydarzyły i jeśli nie nadajemy im swojej energii, nigdy się nie wydarzą. Lęk sprawia, że tracimy kontakt z tym, kim jesteśmy naprawdę. Odgrywamy role, pozwalamy, by targały nami emocje, bo nie rozumiemy, że mają dla nas przesłanie. Że one właśnie mówią, jak oddaliliśmy się od swojej prawdziwości. Strach jest iluzją.

Życie z poziomu zaufania i miłości daje nam dostęp do autentycznej mocy, umożliwia modelowanie doświadczeń według tego, kim jesteśmy i sprawia, że dzielimy serce z innymi w pokoju i poczuciu spełnienia.

Ziemia to szkoła życia. Szkoła, w której wszyscy uczymy się tego, jak korzystać ze swojej Autentycznej Mocy. A robimy to wtedy, kiedy się nie lękamy. Kiedy przepływa przez nas strumień akceptacji, wybaczenia i miłości. Kiedy obraz naszego świata, nasza wewnętrzna mapa skarbów, nie jest przesłonięty przez fałszywe obrazy, przed jakimi staramy się uciekać lub chronić. Moc przepływa przez nas, gdy energia jaką poświęcamy działaniom, relacjom i tworzeniu doświadczeń, przetwarzana jest w naszym wnętrzu z poziomu miłości, a nie lęku.

W tej szkole uczymy się, jak korzystać z emocji jako drogowskazów na drodze do 
wyrażania siebie w prawdziwości. Jak tworzyć i dzielić się tym ze światem.
Drogą samoświadomości jest miłość.
My na podstawie naszych doświadczeń osobistego procesu zmiany oraz pracy z innymi ludźmi, zebrałyśmy wszystkie najlepsze narzędzia, aby umożliwić każdemu przejście tej drogi. Tak powstał Kwantowy Uniwersytet, w którym doświadczysz swojej osobistej przemiany, otrzymasz wskazówki i narzędzia do pracy z samym sobą oraz szeroko pojętego uzdrawiania innych, którzy będą tego potrzebować.


 

Co zmieni się w Twoim życiu po 8 miesiącach z nami?

 

 


 

 

Podczas nauki pomożemy Ci

 


 

Co mówią o swoich zmianach absolwentki?

 

"

Uczęszczając na zajęcia w Uniwersytecie dostrzegam, że:

  • porządkuje się moja wiedza i jednocześnie uzupełnia o elementy mało znane lub zapomniane a teraz są opamiętywane,
  • uczestnictwo w ćwiczeniach i prace domowe poszerzają moją świadomość siebie z punktu widzenia życia z przestrzeni serca,
  • świadomie używam proponowanych narzędzi i z radością obserwuję rezultaty,
  • wypracowałam sobie inne, swobodne i zabawowe podejście do kwantowych metod pracy nie tylko ze sobą,

Najbardziej pomocne dla mnie jest:
- obecność grupy, jej autentyczność życiowa
- wiedza i praktyka osób prowadzących czyli Małgosi i Grażynki i tu bardzo serdecznie dziękuję Wam obu. 

Maria P.

"

Mimo iż przez cały rok byłam cichym słuchaczem, to wyniosłam z Uniwersytetu bardzo wiele. Jestem przeszczęśliwa, że stworzyłyście taki produkt i czekam na kolejny rok, nastawiając się już na bardziej aktywną pracę, bo tak, chcę zostać trenerem. W tym roku kończyłam dwie inne certyfikacje. Jestem gotowa na więcej.

Natalia B.

"

Po czasie stagnacji pochorobowej, po tzw. życiowym uśpieniu, poprzez uczestnictwo w KU zaczęłam żyć w bardziej zrównoważonym, poukładanym świecie. Ważne dla mnie było to, że zaczęłam dostrzegać siebie, uczyć się tego, że naprawdę istnieje dla siebie, bo tak naprawdę nigdy mną sama nie byłam. Byłam córką, żoną, matką, ale nigdy tak naprawdę sobą. Poprzez spotkania w szkole, ćwiczenia dostrzegłam inny świat wokół mnie, jaśniejszy, kolorowy, a życie moje nabrało radości i nowej jakości.

Wiem, że jeszcze długa droga w poznawaniu siebie przede mną, ale ta nowa droga juz ma inny smak i radością jest pisana i za to jestem z całego serca wdzięczna moim ❤"Drogowskazom" Małgosi i Grażynce ❤ i sobie oczywiście także.

Danuta G.


 

Czym jest Kwantowy e-Uniwersytet?

Znacznym składnikiem wszechświata, a także każdej formy materii jest tak zwana próżnia kwantowa, zwana też „polem kwantowym”. Pole kwantowe nie jest jednak puste. Istnieje w nim nieskończenie wiele zgodnych (koherentnych) fal (wibracji). Te wibracje są na początku potencjałami. Jeśli przyjrzymy się temu bliżej, zauważymy, że ludzka świadomość stale oddziałuje na pole kwantowe i ciągle je zmienia.
Max Planck postulował już 80 lat temu, że nie ma żadnej materii, tylko działający za wszystkim inteligentny duch.
Kwantowe podejście traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy, umysłu i świadomości. Zakłada, że człowiek dzięki swojej świadomości może mieć wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie psychiczne i zdarzenia w swoim życiu. W każdym z nas kryje się ta wiedza, ten twórczy potencjał, który czeka na to, aż go odkryjemy.

W latach 1993-2000 naukowcy udokumentowali istnienie pola energii, które 
zostało opisane na 3 sposoby:
♦ Pole istnieje wszędzie przez cały czas.
♦ Pole istnieje od samego początku, od momentu, który fizycy nazywają Wielkim Wybuchem.
♦ Pole posiada inteligencję, która odpowiada na szczególne właściwości ludzkich emocji.

Pole to obecnie nazywane jest kanałem. I ono właśnie przenosi wszystko to, co 
trzymamy w tym świecie, poza nasze ciała.

Obserwator poprzez sposób obserwacji wpływa na przedmiot, jaki obserwuje. 
Oznaczać to może, że człowiek w taki sam sposób kształtuje zdrowie, choroby, warunki swojego życia, poprzez sam fakt obserwacji, świadomość i sposób postrzegania samego siebie i otoczenia.

Uniwersytet jest Kwantowy, ponieważ narzędzia jakie tutaj poznasz dotyczą 
pracy ze świadomością i rzeczywistością na poziomie komunikacji z tym polem.

Techniki i metody oparte na matrycy pola kwantowego są niezwykle proste i intuicyjne, a ich instrukcje zastosowania dadzą ci możliwość ich skutecznego zastosowania w procesie swojej zmiany i osobistej praktyki.


 

Kwantowy Uniwersytet jest idealny dla:

♦ Osób, które chcą zmienić swój sposób doświadczania życia.
♦ Osób, które chcą uwolnić się od tego, co ogranicza ich rozwój.

Osób, które chcą lepiej poznać siebie.
Osób, które chcą siebie pokochać.
Osób, które chcą osiągnąć osobisty sukces.
Osób, które dążą do wewnętrznego balansu i zdrowia.
Osób, które interesują się zagadnieniami kwantowej świadomości.
Osób interesujących się rozwojem osobistym i duchowym.
Osób, które chcą pomagać innym z zastosowaniem narzędzi kwantowych.
Coachów i terapeutów, którzy chcą wzbogacić swój warsztat pracy.

Metodologia pracy:

 

♦ Medytacja
♦ Dwupunkt
♦ Ćwiczenia w czystej świadomości
♦ Ćwiczenia uważności
♦ Metoda Quest
Theta Healing
Quantum Healing
Rosyjska Medycyna Informacyjna
♦ Techniki Huny
♦ Terapia Reinkarnacyjna
♦ Planowanie Przedurodzeniowe
♦ Koherencja Serca i Umysłu
♦ Deklaracje, kwantowe afirmowanie
♦ Dekodowanie i kodowanie.
♦ Tworzenie osobowości
♦ 8 kroku realizacji celów

Prowadzące i twórczynie projektu:

 

 

 

 

Grażyna A. Adamska
Kwantowa Mentorka, Praktyk Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu, Trener Metod Kwantowych, Mistrz Reiki, Konsultant Kronik Akaszy.

Certyfikowany praktyk Theta Healing – metody uzdrawiania ciała i duszy opracowanej przez Viannę Stibal, absolwentka kursów Dwupunktu i nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta oraz certyfikowany praktyk Soul Body Fusion – metody jednoczenia duszy z ciałem, której autorką jest Jonette Crowley.  Ukończyła warsztaty – Praktyczna metafizyka dla niezwykłego życia z samą Melissą Joy Jonsson, bliską współpracowniczką Richarda Bartletta. Ma za sobą kurs z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyła wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskała Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”. Jest absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka. Ma ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska. Na co dzień pracuje także z energią Reiki - jest Mistrze Reiki oraz z odczytami z Kronik Akaszy. To tylko niektóre z kursów, cały czas doskonali swoje techniki i rozwija się duchowo.
Od wielu lat prowadzi warsztaty online i stacjonarne, gdzie przekazuje wiedzę i uczy praktycznych technik z każdej poznanej metody kwantowej.
Przygotowuje artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.
Jest autorką serii książek pt. Bractwo Dusz, które dostępne są na rynku światowym.

www.grazynaadamska.pl
www.iquantumschool.pl 

 

 

 

Małgorzata Kwietniewska
HeartMath Coach & Add Heart Facilitator, Mentor Koherencji i Inteligencji Serca, Trener Metod Kwantowych, Konsultant Kroniki Akaszy

HeartMath Coach i Add Heart Facilitator, propagująca praktyczną inteligencję serca w oparciu o biofeedback jako wynik wieloletnich badań nad emocjami i stresem Instytutu HeartMath w Stanach Zjednoczonych. Były pracownik naukowy, autorka artykułów naukowych w dziedzinie ekonomii i zarządzania. Absolwentka staży oraz projektów badawczych i edukacyjnych w Polsce i za granicą. Doświadczony pedagog i trener rozwoju osobistego oraz duchowego, obecnie prowadzi szkolenia stacjonarne oraz online z modelowania rzeczywistości przy użyciu technik kwantowych, koherencji serca oraz czytania Kroniki Akaszy. Jako coach transformacji jest między innymi certyfikowanym praktykiem Matrycy Energetycznej, Synchronizacji Kwantowej, Theta Healing, Prawa Przyciągania i konsultantem Kroniki Akaszy. Jej głównym celem jest pomaganie i wspieranie ludzi w procesie osobistej transformacji. Uczy o praktycznej duchowości, która sprawia, że człowiek sięgając do nieograniczonego potencjału swojego serca jest w stanie zmienić każdy obszar swojego funkcjonowania, by żyć w trybie rozwoju opuszczając sferę lęku i ograniczeń.

www.koherencjaserca.com
www.kwantowaakademia.com
www.malgorzatakwietniewska.com